Hakkımızda

Seç Sigorta Aracılık Hizmetleri'ne Hoş Geldiniz

Sigorta tutumunuz hayatı yaşama şeklinizi yansıtır.

1998 yılında Seç Sigorta Ltd. Şti. ile sigortacılık sektörüne girdik.

Ethica Sigorta, Ergo Sigorta, Güneş Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Ankara Sigorta, Aig Sigorta, Mapfre Sigorta gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarının acenteliği yapmaktayız.

Bir aile şirketi olan SEÇ SİGORTA LTD.ŞTİ. müşterilerini de aile olarak görerek ilişkilerini ticari anlayış ile değil, dost, arkadaş samimiyeti ile hizmet vermektedir

Seç Sigorta; Ergo Sigorta, Güneş Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Ankara Sigorta, Aig Sigorta, Mapfre Sigorta yetkili acentesi olarak müşterilerimiz ile sigorta şirketi arasında bir köprü vazifesi yaparak poliçe satın alırken, risklerini analiz ederek kendilerine en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, sigorta hizmetleri konusunda sadece poliçe satmak değil en önemlisi hasar sonrası müşterilerimiz önünde bir ışık olarak en az formalite ile hasarlarının giderilmesini ilke edinerek yolumuza devam etmekteyiz.

Amacımız müşterilerimize sigorta ve risk danışmanlığı yaparak onları risklerini en uygun, en doğru şekilde teminat alarak minimize etmek, hasar olmadan alınabilecek önlemler konusunda sigortalılarımızı bilgilendirerek olası riskleri en aza indirgenmesini sağlamak, olabilecek hasarlarda da müşterimizin yanında yer alarak hasar sürecinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olmaktır.

Seç Sigorta'nınzaman içindeki gelişimi

Kuyumcuzade Bulvarı. No:75 Merkez / Düzce adresinde merkez şubesi ile Seç Sigorta kuruldu.

Bu yılda Öney İşhanı Kat:2 No:204 Merkez / Düzce adresindeki “Çarşı Şube” adını verdiği şube ile ikinci şubesini sektöre katmış oldu.

Atatürk Bulv. 6.Noter Yanı. Akgünoğlu İş Merkezi. Merkez / Düzce adresinde “Bulvar Şubesi” adını verdiği üçüncü şubeyi sektöre kattı.

ERGO sigortanın acenteliğini Seç Sigorta bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

Yeni Mah. İstiklal Cad. No:13 Cumayeri / Düzce adresinde “Cumayeri Şubesi” adını verdiği dördüncü şubesini sektöre katmış oldu.

AXA Sigorta’nın ve Allianz Sigorta’nın acenteliğini Seç Sigorta bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

Ankara Sigorta’nın acenteliğini Seç Sigorta bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

Mapfre Sigorta’nın, Fiba Emeklilik Hayat A.Ş.’nin ve Gulf Sigorta’nın acenteliğini Seç Sigorta bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

AK Sigorta’nın acenteliğini Seç Sigorta bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

İncilli Mahallesi Hürriyet Cad. 13/A Karasu / Sakarya adresinde “Karasu Şubesi” adını verdiğini beşinci şubeyi bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

Bu yılda Ethica Sigorta’nın acenteliğini bünyesine katarak Düzce’de tek olan Ethica Sigorta acenteliği ile hizmet kalitesini arttırdı.

Sompo Sigorta’nın ve RAY Sigorta’nın acenteliğini bünyesine katarak hizmet kalitesini arttırdı.

WeCreativez WhatsApp Support
Teklif almak istediğiniz sigorta ürününü söyleyin, 5 dakikada poliçenizi hazırlayalım.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Hızlıca Ücretsiz Teklif Alın!